Jubileusz w Gdańsku

2018-12-16

W dniu 30 listopada 2018 roku Władze i Członkowie OSPSBHP Oddziału w Gdańsku świętowali 25 rocznicę swojej działalności. Z okazji tej uroczystości Prezes O/Rzeszów p. Krzysztof Babka wraz z członkami Oddziału wzięli udział w tych ważnych obchodach.

Uroczystości związane z Jubileuszem 25-Lecia Oddziału Gdańsk odbyły się w Historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej. Wśród wielu gości przybyłych  na uroczystość byliprzedstawiciele oddziałów OSPSBHP z całej Polski, przedstawiciele PIP, WOMP, a także przedstawiciele świata nauki i biznesu.

Z okazji Jubileuszu, Prezes O/Rzeszów, Krzysztof Babka, złożył na ręce Prezesa Zarządu Oddziału Gdańsk p. Marka Nościusza Statuetkę wraz z serdecznymi gratulacjami,  wyrażając jednocześnie  uznanie za dotychczasowe osiągnięcia i wytrwałość w pracy społecznej na rzecz organizacji OSPSBHP.  Pan Krzysztof życzył Jubilatom wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, a także pomyślnej realizacji założonych celów oraz satysfakcji z ich osiągnięcia. Jednocześnie podkreślił znaczenie pracy i solidarności zawodowej wszystkich członków Stowarzyszenia składającej się na jego sukces, jako organizacji, tworząc pozytywny wizerunek służby BHP.  

Po uroczystym wręczeniu nagród i wyróżnień dla oddziału Gdańsk druga część uroczystej sesji poświęcona była wystąpieniom prelegentów na temat: „Uwarunkowania prawne środowiska pracy, kompetencje specjalisty BHP”.