Podsumowanie działalności prewencyjnej Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie

2018-12-16

W dniu 16 listopada 2018r.  w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie odbyła się uroczystość podsumowująca działalność prewencyjną  i konkursy prowadzone przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie w 2018 r.

W spotkaniu uczestniczył p. Wiesław Łyszczek Główny Inspektor Pracy. Laureatom konkursów „Pracodawca-Organizator Pracy Bezpiecznej", „Buduj Bezpiecznie” oraz „Zdobądź Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy 2018” wręczono nagrody honorowe w postaci statuetek i dyplomów.

W tegorocznym podsumowaniu działalności prewencynej OIP w Rzeszowie uczestniczył Prezes Zarządu Oddziału Rzeszów, który w swoim przemówieniu podkreslił wazną rolę prewencji wypadkowej w budowaniu świadomości pracowników i pracodawców oraz promowaniu kultury bezpiecznych warunków pracy. Prezes podziękowął również za kolejny już rok owocnej współpracy pomiędzy Oddziałem OSPSBHP w Rzeszowie oraz OIP w Rzeszowie.

Na zakończenie uroczystości Okręgowy Inspektor Pracy w Rzeszowie p. Barbara Kiełt oraz Zastępca Okręgowego Inspektora Pracy p. Aneta Gronowicz wręczyły dyplomy pracodawcom, którzy pozytywnie przeszli audyt w ramach programu prewencyjnego „Zdobądź Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy 2018”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.